3 listopada, 2015 ALPN 2019 rewanż, I kolejka

Wyniki I kolejki rundy rewanżowej  ALPN 2019                              

 

(22.08.2019)

 

  1. METTEC – VITIS-Ogrody Marzeń 1-3 (0-0)

Strzelcy bramek:

METTEC: Marek Szczepański (1);

VITIS-Ogrody Marzeń: Dominik Mierzwa (2), Dariusz Frost (1);

Napomnienia:

Krystian Kiwatrowski (METTEC).

 

  1. Drewpol & Meble Kropkowski – San Marino 11-2 (3-2)

Strzelcy bramek:

Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (3), Michał Wilczewski (2), Paweł Kleinschmidt (2), Roman Żygowski-Arski (1), Sławomir Wilczewski (1), Łukasz Błaszkowski (1), Jerzy Jaroński (1);

San Marino: Dawid Dąbrowski (1), Patryk Misiórski (1).

 

  1. Grześkowiak Team – Tranzit-Buspl.pl 3-4 (2-2)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (1), Tomasz Bronk (1), Przemysław Neubauer (1);

Tranzit–Buspl.pl: Mariusz Wroński (3), Robert Polański (1);

Napomnienia:

Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team).

 

  1. KM Przystań – Dovista Polska 6-4 (3-2)

Strzelcy bramek:

KM Przystań: Szymon Jabłonecki (4), Michał Wąsik (1), Wojciech Domachowski (1);

Dovista Polska: Patryk Bielski (2), Jakub Mielczarek (1), Jonatan Struczyński (1).

 

  1. Gościniec i Hotel Nad Wisłą – SŻL Monterzy 5-1 (3-1)

Strzelcy bramek:

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (2), Michał Stuczyński (2), Michał Zelka (1);

SŻL Monterzy: Patryk Cygański (1);

Napomnienia:

Łukasz Płachta (SŻL Monterzy).

 

 

TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2019

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. VITIS-OGRODY MARZEŃ 10 27 9 0 1 70:23 47
2. METTEC 10 27 9 0 1 80:22 58
3. DREWPOL & MEBLE KROPKOWSKI 10 22 7 1 2 43:20 23
4. GOŚCINIEC I HOTEL NAD WISŁĄ 10 19 6 1 3 43:30 13
5. TRANZIT-BUSPL.PL 10 18 6 0 4 48:34 14
6. DOVISTA POLSKA 10 15 5 0 5 45:38 7
7. SŻL MONTERZY 10 9 3 0 7 40:66 -26
8. GRZEŚKOWIAK TEAM 10 6 2 0 8 24:44 -20
9. KM PRZYSTAŃ 10 6 2 0 8 32:66 -34
10. SAN MARINO 10 0 0 0 10 16:90 -74

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019

40 bramek –  Szymon Grzelak (METTEC);

26 bramek –  Łukasz Abryszyński (VITIS – Ogrody Marzeń);

20 bramek –  Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);

18 bramek –  Mariusz Wroński (Tranzit–Buspl.pl);

15 bramek –  Patryk Cygański (SŻL Monterzy);

13 bramek –  Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy),

12 bramek –  Mateusz Janowski (VITIS – Ogrody Marzeń);

10 bramek –    Robert Polański (Tranzit – Buspl.pl);

9 bramek –  Artur Stawikowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Marek Szczepański (METTEC);

8 bramek-  Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Patryk Bielski (Dovista Polska);

7 bramek –  Jakub Resmerowski (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit – Buspl.pl);

6 bramki –  Patryk Różański (KM Przystań), Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS – Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);

5 bramki –  Paweł Korzeniowski (San Marino);

4 bramki –  Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit – Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Wojciech Bieszka (METTEC), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Dariusz Frost (VITIS – Ogrody Marzeń);

 

Harmonogram spotkań:

Runda rewanżowa

II kolejka (29.08.2019 – czwartek)

  • 50 San Marino – Grześkowiak Team
  • 40 VITIS – Ogrody Marzeń – Tranzit – Buspl.pl
  • 30 METTEC – KM Przystań
  • 20 Dovista Polska – Gościniec i Hotel Nad Wisłą
  • 10 SŻL Monterzy – Drewpol & Meble Kropkowski

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie