3 listopada, 2015 II kolejka

Wyniki 2 kolejki ALPN w Tczewie – 

Wyniki II kolejki rundy rewanżowej – ALPN 2019                             

(29.08.2019)

  1. San Marino – Grześkowiak Team 2-12 (2-4)

Strzelcy bramek:

San Marino: Andrzej Potoczek (1), Paweł Gwizdała (1);

Grześkowiak Team: Rafał Bronk (7), Krzysztof Paździerski (2), Tomasz Bronk (1), Krzysztof Tarnowski (1), Przemysław Neubauer (1).

 

  1. VITIS-Ogrody Marzeń – Tranzit-Buspl.pl 6-2 (3-2)

Strzelcy bramek:

VITIS-Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (3), Dariusz Frost (1), Andrzej Mechliński (1), Michał Sadowski (1);

Tranzit–Buspl.pl: Paweł Tasarz (1), Patryk Szlicht (1),

Napomnienia:

Tomasz Chamski (Tranzit–Buspl.pl), Michał Sadowski (VITIS-Ogrody Marzeń).

 

  1. METTEC – KM Przystań 12-5 (7-1)

Strzelcy bramek:

METTEC: Szymon Grzelak (7), Wojciech Bieszka (3), Marek Szczepański (1), Jakub Resmerowski (1);

KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Michał Wąsik (1), Dawid Faberski (1), Daniel Laufer (1).

 

  1. Dovista Polska – Gościniec i Hotel Nad Wisłą 1-2 (0-1)

Strzelcy bramek:

Dovista Polska: Jonatan Struczyński (1);

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (1), Przemysław Zawoliński (1);

Napomnienia:

Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą).

 

  1. SŻL Monterzy – Drewpol & Meble Kropkowski 1-2 (0-0)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Krzysztof Riebandt (1);

Drewpol & Meble Kropkowski: Damian Kleinschmidt (1), Michał Wilczewski (1).

 

TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2019

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. VITIS-OGRODY MARZEŃ 11 30 10 0 1 76:25 51
2. METTEC 11 30 10 0 1 92:27 65
3. DREWPOL & MEBLE KROPKOWSKI 11 25 8 1 2 45:21 24
4. GOŚCINIEC I HOTEL NAD WISŁĄ 11 22 7 1 3 45:31 14
5. TRANZIT-BUSPL.PL 11 18 6 0 5 50:40 10
6. DOVISTA POLSKA 11 15 5 0 6 46:40 6
7. SŻL MONTERZY 11 9 3 0 8 41:68 -27
8. GRZEŚKOWIAK TEAM 11 9 3 0 8 36:46 -10
9. KM PRZYSTAŃ 11 6 2 0 9 37:78 -41
10. SAN MARINO 11 0 0 0 11 18:102 -84

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019

47 bramek –  Szymon Grzelak (METTEC);

29 bramek –  Łukasz Abryszyński (VITIS – Ogrody Marzeń);

21 bramek –  Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);

18 bramek –  Mariusz Wroński (Tranzit–Buspl.pl);

15 bramek –  Patryk Cygański (SŻL Monterzy);

13 bramek –  Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy),

12 bramek –  Mateusz Janowski (VITIS – Ogrody Marzeń);

10 bramek –   Wojciech Domachowski (KM Przystań),  Robert Polański (Tranzit – Buspl.pl), Marek Szczepański (METTEC);

9 bramek –  Artur Stawikowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Rafał Bronk (Grześkowiak Team);

8 bramek-  Jakub Resmerowski (METTEC), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski), Patryk Bielski (Dovista Polska);

7 bramek –  Wojciech Bieszka (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit – Buspl.pl), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);

6 bramki –  Patryk Różański (KM Przystań), Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS – Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC);

5 bramki –  Paweł Korzeniowski (San Marino), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Dariusz Frost (VITIS – Ogrody Marzeń);

4 bramki –  Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit – Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Michał Wąsik (KM Przystań), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit – Buspl.pl), Andrzej Mechliński (VITIS – Ogrody Marzeń);

 

Harmonogram spotkań:

III kolejka rundy rewanżowej (05.09.2019 – czwartek)

  • 00 Gościniec i Hotel Nad Wisłą – METTEC
  • 17:50 Tranzit – Buspl.pl – San Marino
  • 40 KM Przystań – VITIS – Ogrody Marzeń
  • 30 Grześkowiak Team – SŻL Monterzy
  • 20 Drewpol & Meble Kropkowski – Dovista Polska

 

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie