3 listopada, 2015 IV kolejka

 

Wyniki IV kolejki runda rewanżowa – ALPN 2019                             

 

(12.09.2019)

 

  1. VITIS-Ogrody Marzeń – San Marino 22-1 (10-0)

Strzelcy bramek:

VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (18), Michał Sadowski (3), Andrzej Mechliński (1);

San Marino: Patryk Wysocki (1).

 

  1. SŻL Monterzy – Tranzit-Buspl.pl 1-4 (0-1)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (1);

Tranzit–Buspl.pl: Arkadiusz Jeka (2), Robert Polański (1), Ryszard Janusz (1).

 

  1. METTEC – Drewpol & Meble Kropkowski 4-1 (1-0)

Strzelcy bramek:

METTEC: Jakub Resmerowski (2), Szymon Grzelak (1), Wojciech Bieszka (1);

Drewpol & Meble Kropkowski: samobójcza (1);

Napomnienia:

Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski),  Szymon Grzelak (METTEC), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski).

 

  1. Dovista Polska – Grześkowiak Team 3-6 (1-2)

Strzelcy bramek:

Dovista Polska: Patryk Formela (1), Moritz Stepnakowski (1), Jonatan Struczyński (1);

Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Tomasz Bronk (1), Przemysław Neubauer (1), Krzysztof Neubauer (1);

Napomnienia:

Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team).

 

  1. KM Przystań – Gościniec i Hotel nad Wisłą 3-5 (2-2)

Strzelcy bramek:

KM Przystań: Wojciech Domachowski (2), Krystian Boniek (1);

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (3), Michał Stuczyński (1), Maciej Nowak (1).

 

TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2019

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. VITIS-OGRODY MARZEŃ 13 36 12 0 1 107:27 80
2. METTEC 13 36 12 0 1 104:29 75
3. DREWPOL & MEBLE KROPKOWSKI 13 28 9 1 3 52:29 23
4. GOŚCINIEC I HOTEL NAD WISŁĄ 13 25 8 1 4 51:42 9
5. TRANZIT-BUSPL.PL 13 24 8 0 5 57:41 16
6. DOVISTA POLSKA 13 15 5 0 8 53:52 1
7. SŻL MONTERZY 13 12 4 0 9 49:73 -24
8. GRZEŚKOWIAK TEAM 13 12 4 0 9 43:56 -13
9. KM PRZYSTAŃ 13 6 2 0 11 41:92 -51
10. SAN MARINO 13 0 0 0 13 19:127 -108

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019

53 bramek –  Szymon Grzelak (METTEC);

50 bramek –  Łukasz Abryszyński (VITIS – Ogrody Marzeń);

24 bramek –  Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);

19 bramek –  Patryk Cygański (SŻL Monterzy);

18 bramek –  Mariusz Wroński (Tranzit–Buspl.pl);

16 bramek –  Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);

13 bramek –  Mateusz Janowski (VITIS – Ogrody Marzeń);

12 bramek – Wojciech Domachowski (KM Przystań);

11 bramek –  Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Robert Polański (Tranzit

– Buspl.pl),  Marek Szczepański (METTEC);

10 bramek – Jakub Resmerowski (METTEC), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);

9 bramek –  Artur Stawikowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);

8 bramek –  Wojciech Bieszka (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);

7 bramek –  Patryk Różański (KM Przystań), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit – Buspl.pl), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);

6 bramki –  Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS – Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Dariusz Frost (VITIS – Ogrody Marzeń), Michał Sadowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Andrzej Mechliński (VITIS – Ogrody Marzeń);

5 bramki –  Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);

 4 bramki –  Dawid Bielski (Dovista Polska), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit – Buspl.pl), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Michał Wąsik (KM Przystań), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Patryk Szlicht (Tranzit – Buspl.pl), Dominik Mierzwa (VITIS – Ogrody Marzeń), Arkadiusz Jeka (Tranzit – Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska);

 

Harmonogram spotkań:

V kolejka (19.09.2019 – czwartek)

  • 00 Drewpol & Meble Kropkowski – KM Przystań
  • 50 Grześkowiak Team – METTEC
  • 40 San Marino – SŻL Monterzy
  • 30 Tranzit – Buspl.pl – Dovista Polska
  • 20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą – VITIS – Ogrody Marzeń

 

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ka runda rewanżowa:

DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0004 DSC_0008 DSC_0001 DSC_0002 DSC_0003