3 listopada, 2015 V kolejka

Wyniki V kolejki runda rewanżowa – ALPN 2019

 (19.09.2019)

 

  1. Drewpol & Meble Kropkowski – KM Przystań 4-3 (1-2)

Strzelcy bramek:

Drewpol & Meble Kropkowski: Piotr Olejnik (2), Paweł Kleischmidt  (2);

KM Przystań: Patryk Lemke (1), Michał Wąsik (1), Wojciech Domachowski (1).

 

  1. Grześkowiak Team – METTEC 2-5 (2-1)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (1), Rafał Bronk (1);

METTEC: Krystian Kiwatrowski (2), Marek Szczepański (2), Szymon Grzelak (1);

Napomnienia:

Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team), Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team);

Wykluczenia:

Krzysztof Tarnowski (Grześkowiak Team).

 

  1. San Marino – SŻL Monterzy 1-7 (0-2)

Strzelcy bramek:

San Marino: Daniel Szmyt (1);

SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (3), Marcin Leszczyński (2), Krzysztof Riebandt (1), Patryk Cygański (1).

 

  1. Tranzit-Buspl.pl – Dovista Polska 3-2 (1-1)

Strzelcy bramek:

Tranzit–Buspl.pl: Mariusz Wroński (1), Piotr Makowski (1), Krzysztof Dobrowolski (1);

Dovista Polska: Paweł Radzimski (2);

Napomnienia:

Arkadiusz Jeka (Tranzit–Buspl.pl), Patryk Bielski (Dovista Polska).

 

  1. Gościniec i Hotel nad Wisłą – VITIS-Ogrody Marzeń 5-6 (5-3)

Strzelcy bramek:

Gościniec i Hotel Nad Wisłą: Marcin Bartczak (4), Przemysław Zawoliński (1);

VITIS Ogrody Marzeń: Łukasz Abryszyński (4), Dariusz Frost (1), Piotr Augustin (1);

Napomnienia:

Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Dawid Frost (VITIS Ogrody Marzeń), Michał Sadowski (VITIS Ogrody Marzeń).

 

TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2019

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. VITIS-OGRODY MARZEŃ 14 39 13 0 1 113:32 81
2. METTEC 14 39 13 0 1 109:31 78
3. DREWPOL & MEBLE KROPKOWSKI 14 31 10 1 3 56:32 24
4. TRANZIT-BUSPL.PL 14 27 9 0 5 60:43 17
5. GOŚCINIEC I HOTEL NAD WISŁĄ 14 25 8 1 5 56:48 8
6. DOVISTA POLSKA 14 15 5 0 9 55:55 0
7. SŻL MONTERZY 14 15 5 0 9 56:74 -18
8. GRZEŚKOWIAK TEAM 14 12 4 0 10 45:61 -16
9. KM PRZYSTAŃ 14 6 2 0 12 44:96 -52
10. SAN MARINO 14 0 0 0 14 20:134 -114

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2019

54 bramek –  Szymon Grzelak (METTEC), Łukasz Abryszyński (VITIS – Ogrody Marzeń);

28 bramek –  Marcin Bartczak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą);

20 bramek –  Patryk Cygański (SŻL Monterzy);

19 bramek –  Mariusz Wroński (Tranzit–Buspl.pl);

16 bramek –  Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);

13 bramek –  Mateusz Janowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Paweł Kleinschmidt (Drewpol & Meble Kropkowski), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Marek Szczepański (METTEC);

11 bramek –  Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit – Buspl.pl);

10 bramek – Jakub Resmerowski (METTEC), Paweł Domke (Grześkowiak Team), Marcin Glienke (Drewpol & Meble Kropkowski);

9 bramek –  Artur Stawikowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Kamil Wojciechowski (Dovista Polska);

8 bramek –  Wojciech Bieszka (METTEC), Patryk Bielski (Dovista Polska);

7 bramek –  Patryk Różański (KM Przystań), Patryk Formela (Dovista Polska), Dawid Polański (Tranzit – Buspl.pl), Dariusz Frost (VITIS – Ogrody Marzeń), Michał Wilczewski (Drewpol & Meble Kropkowski);

6 bramki –  Jarosław Malarski (METTEC), Marcin Knitter (VITIS – Ogrody Marzeń), Adam Witek (METTEC), Michał Sadowski (VITIS – Ogrody Marzeń), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Piotr Olejnik (Drewpol & Meble Kropkowski), Andrzej Mechliński (VITIS – Ogrody Marzeń);

5 bramki –  Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Paweł Korzeniowski (San Marino), Michał Grunau (SŻL Monterzy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Maciej Nowak (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Przemysław Zawoliński Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Krzysztof Dobrowolski (Tranzit – Buspl.pl), Michał Wąsik (KM Przystań), Krystian Kiwatrowski (METTEC);

 4 bramki –  Dawid Bielski (Dovista Polska), Kamil Lipiak (METTEC), Maciej Megier (Dovista Polska), Andrzej Sikora (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Michał Stuczyński (Gościniec i Hotel Nad Wisłą), Łukasz Błaszkowski (Drewpol & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Drewpol & Meble Kropkowski), Szymon Jabłonecki (KM Przystań), Patryk Szlicht (Tranzit – Buspl.pl), Dominik Mierzwa (VITIS – Ogrody Marzeń), Arkadiusz Jeka (Tranzit – Buspl.pl), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Jonatan Struczyński (Dovista Polska), Moritz Stepnakowski (Dovista Polska), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy), Paweł Radzimski (Dovista Polska);

 

 

VI kolejka (26.09.2019 – czwartek)

  • 00 VITIS – Ogrody Marzeń – SŻL Monterzy
  • 17:50 Dovista Polska – San Marino
  • 40 19.30 METTEC – Tranzit – Buspl.pl
  • 30 KM Przystań – Grześkowiak Team
  • 20 Gościniec i Hotel Nad Wisłą – Drewpol & Meble Kropkowski

 

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie