5 listopada, 2015 II kolejka, II kolejka

Wyniki II kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 

I liga (17.04.2014)

 

  1. PB Euro-Gres – Wisła 1924   0-12 (0-5)

Strzelcy bramek:

Wisła 1924: Jakub Kwiatkowski (2), Mateusz Rekowski (2), Rafał Komorowski (2), Krystian Krause (2), Dominik Kaczmar (2), Kamil Markowski (1), Adrian Arendt (1);

Napomnienia:

Rafał Komorowski (Wisła 1924), Marcin Rekowski (PB Euro-Gres).

 

  1. Flextronics – Bomar P&J Sport 7-2 (3-0)

Strzelcy bramek:

Flextronics: Marcin Knitter (3), Mateusz Kreft (3), Philiip Stepnakowski (1);

Bomar P&J Sport: Krzysztof Paszek (1), Piotr Olejnik (1);

Napomnienia:

Robert Lubiszewski (Bomar P&J Sport), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport).

 

  1. SD Poland – Grześkowiak Team 3-6 (0-3)

Strzelcy bramek:

SD Poland: Krzysztof Liedtke (3)

Grześkowiak Team: Krzysztof Bejgrowicz (2), Przemysław Neubauer (2), Krzysztof Paździerski (1), Krzysztof Neubauer (1);

Napomnienia:

Dawid Kaczmarczyk (SD Poland).

 

  1. TeTka – SŻL Monterzy 2-7 (0-3)

Strzelcy bramek:

TeTka: Piotr Piwoński (1), Piotr Włoch (1);

SŻL Monterzy: Artur Koluch (3), Łukasz Olszewski (2), Tomasz Mazurkiewicz (2);

Napomnienia:

Artur Koluch (SŻL Monterzy).

 

  1. Compact & Meble Kropkowski – Pit Stop Serwis 2-3 (1-1)

Strzelcy bramek:

Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (2);

Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (1), Sławomir Szlija (1), Paweł Barczewski (1);

Napomnienia:

Bartosz Tobiański (Pit Stop Serwis).

 

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. WISŁA 1924 2 6 2 0 0 16:3 13
2. GRZEŚKOWIAK TEAM 2 6 2 0 0 14:5 9
3. PIT STOP SERWIS 2 6 2 0 0 11:3 8
4. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 2 3 1 0 1 7:3 4
5. SŻL MONTERZY 2 3 1 0 1 8:4 4
6. FLEXTRONICS 2 3 1 0 1 7:7 0
7. SD POLAND 2 3 1 0 1 5:7 -2
8. BOMAR P&J SPORT 2 0 0 0 2 5:11 -6
9. TETKA 2 0 0 0 2 3:15 -12
10. PB EURO-GRES 2 0 0 0 2 2:20 -18

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

5 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

4 bramki – Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

3 bramki – Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Rafał Komorowski (Wisła 1924), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Krystian Krause (Wisła 1924), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Krzysztof Liedtke (SD Poland), Marcin Knitter (Flextronics), Mateusz Kreft (Flextronics);

2 bramki – Arendt Adrian (Wisła 1924), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Marcin Jurczyński (SD Poland), Karol Gil (PB Euro-Gres), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Rekowski Mateusz (Wisła 1924), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis);


Harmonogram spotkań:

III kolejka (24.04.2014- czwartek)

  • 00 SŻL Monterzy – Compact & Meble Kropkowski
  • 50 Grześkowiak Team – TeTka
  • 40 Pit Stop Serwis – Flextronics
  • 30 Wisła 1924 – SD Poland
  • 20 Bomar P&J Sport – PB Euro-Gres

 Więcej informacji oraz zdjęć na www.pcs.tczew.pl

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie