5 listopada, 2015 III kolejka

Wyniki III kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 I liga (24.04.2014)

1. SŻL Monterzy – Compact & Meble Kropkowski 2-3 (1-2)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Łukasz Pawłowski (1), Marcin Leszczyński (1);

Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (1), Damian Kleinschmidt (1), Jacek Kołodziej (1);

Napomnienia:

Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy);

Wykluczenia:

Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski).

 

  1. Grześkowiak Team – TeTka 6-1 (2-1)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (2), Krzysztof Bejgrowicz (1), Przemysław Neubauer (1), Wojciech Chyła (1), Maciej Schleser (1);

TeTka: Kacper Milewski (1).

 

  1. Pit Stop Serwis – Flextronics 3-1 (2-1)

Strzelcy bramek:

Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (3);

Flextronics: Mateusz Kreft (1);

Napomnienia:

Bartosz Tobiański (Pit Stop Serwis), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis).

 

  1. Wisła 1924 – SD Poland 4-4 (2-2)

Strzelcy bramek:

Wisła 1924: Mateusz Rekowski (2), Adrian Arendt (1), Michał Kolos (1);

SD Poland: Karol Damaszke (3), Marcin Jurczyński (1);

Napomnienia:

Tomasz Krzywicki (Wisła 1924), Marcin Jurczyński (SD Poland), Radosław Kaczmarczyk (SD Poland).

 

  1. Bomar P&J Sport – PB Euro-Gres 2-5 (1-3)

Strzelcy bramek:

Bomar P&J Sport: Mateusz Pustkowski (1), Krzysztof Fenske (1);

PB Euro-Gres: Przemysław Zajmała (4), Michał Chamski (1);

Napomnienia:

Robert Lubiszewski (Bomar P&J Sport).

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 3 9 3 0 0 20:6 14
2. PIT STOP SERWIS 3 9 3 0 0 14:4 10
3. WISŁA 1924 3 7 2 1 0 20:7 13
4. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 3 6 2 0 1 10:5 5
5. SD POLAND 3 4 1 1 1 9:11 -2
6. SŻL MONTERZY 3 3 1 0 2 10:7 3
7. FLEXTRONICS 3 3 1 0 2 8:10 -2
8. PB EURO-GRES 3 3 1 0 2 7:22 -15
9. BOMAR P&J SPORT 3 0 0 0 3 7:16 -9
10. TETKA 1 0 0 0 3 4:21 -17

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

7 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

6 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

5 bramek – Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team);

4 bramki – Mateusz Kreft (Flextronics), Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres), Mateusz Rekowski (Wisła 1924);

3 bramki – Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Rafał Komorowski (Wisła 1924), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Krystian Krause (Wisła 1924), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Krzysztof Liedtke (SD Poland), Marcin Knitter (Flextronics), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Marcin Jurczyński (SD Poland), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Arendt Adrian (Wisła 1924);

2 bramki – Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Karol Gil (PB Euro-Gres), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Jerzy Jaroński (Compact & Meble Kropkowski);

Harmonogram spotkań:

IV kolejka (08.05.2014 – czwartek)

  • 00 TeTka – Wisła 1924
  • 50 SD Poland – Bomar P&J Sport
  • 40 Compact & Meble Kropkowski – Grześkowiak Team
  • 30 Flextronics – PB Euro-Gres
  • 20 Pit Stop Serwis – SŻL Monterzy

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie