5 listopada, 2015 IX kolejka

Wyniki IX kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 

I liga (12.06.2014)

 

  1. Bomar P&J Sport – Grześkowiak Team 2-5 (2-1)

Strzelcy bramek:

Bomar P&J Sport: Marek Dwojak (1), Piotr Olejnik (1);

Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Krzysztof Neubauer (1), Krzysztof Bejgrowicz (1);

Napomnienia:

Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport).

 

  1. PB Euro-Gres – SŻL Monterzy 2-1 (1-1)

Strzelcy bramek:

PB Euro Gres: Marcin Rekowski (1), Michał Machlikowski (1);

SŻL Monterzy: Marcin Połaczek (1).

 

  1. SD Poland – Pit Stop Serwis 5-3 (3-1)

Strzelcy bramek:

SD Poland: Krzysztof Liedtke (4), Marcin Jurczyński (1);

Pit Stop Serwis: Sławomir Szlija (2), Łukasz Milewski (1);

Napomnienia:

Marcin Jurczyński (SD Poland), Wojciech Kołodziejczyk (Pit Stop Serwis).

 

  1. Wisła 1924 – Flextronics 1-2 (0-0)

Strzelcy bramek:

Wisła 1924: Dominik Kaczmar (1);

Flextronics: Wojciech Migus (1), Łukasz Sadowski (1);

Napomnienia:

Dominik Kaczmar (Wisła 1924).

 

5.TeTka – Compact & Meble Kropkowski 3-7 (2-4)

Strzelcy bramek:

TeTka: Mariusz Chorążewski (1), Kacper Milewski (1), Piotr Włoch (1);

Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (3), Jacek Kołodziej (1), Roman Żygowski-Arski (1), Radosław Kolasa (1), Sławomir Wilczewski (1).

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 9 22 7 1 1 40:18 22
2. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 9 20 6 2 1 37:19 18
3. FLEXTRONICS 9 19 6 1 2 30:21 9
4. PIT STOP SERWIS 9 18 6 0 3 41:25 16
5. WISŁA 1924 9 14 4 2 3 40:23 17
6. PB EURO-GRES 9 12 4 0 5 25:51 -26
7. SD POLAND 9 11 3 2 4 32:32 0
8. SŻL MONTERZY 9 10 3 1 5 23:24 -1
9. BOMAR P&J SPORT 9 4 1 1 7 17:26 -9
10. TETKA 9 0 0 0 9 22:62 -40

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

14 bramek – Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

12 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis), Krzysztof Liedtke (SD Poland);

10 bramek – Mateusz Kreft (Flextronics), Marcin Jurczyński (SD Poland);

9 bramek – Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Rafał Komorowski (Wisła 1924), Kacper Milewski (TeTka);

8 bramek – Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team);

7 bramek – Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);

6 bramek – Krystian Krause (Wisła 1924), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis);

5 bramek – Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport);

4 bramki – Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Mariusz Chorążewski (TeTka), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Arendt Adrian (Wisła 1924);

3 bramki – Damian Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Karol Damaszke (SD Poland), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Gil (PB Euro-Gres), Kamil Markowski (Wisła 1924), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy), Oskar Zygowski (SD Poland), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Karol Knopik (Flextronics), Piotr Włoch (TeTka), Marcin Rekowski (PB Euro-Gres),

2 bramki – Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Erwin Kaczmarczyk (SD Poland), Krzysztof Kuliński (TeTka), Tomasz Gabrychowski (TeTka), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Patryk Bielski (SD Poland), Piotr Olejnik (Bomar P&J Sport), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Wojciech Kołodziejczyk (Pit Stop Serwis), Wojciech Migus (Flextronics), Łukasz Sadowski (Flextronics);

 

Harmonogram spotkań:

I kolejka rewanżowa (28.08.2013 – czwartek)

17.00 Compact & Meble Kropkowski – Flextronics

17.50 Pit Stop Serwis -TeTka

18.40 SŻL Monterzy – SD Poland

19.30 Grześkowiak Team – PB Euro-Gres

20.20 Wisła 1924 – Bomar

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczew