5 listopada, 2015 V kolejka

Wyniki V kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 I liga (15.05.2014)

 

  1. Grześkowiak Team – Pit Stop Serwis 4-3 (1-1)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (3), Krzysztof Neubauer (1);

Pit Stop Serwis: Łukasz Milewski (2), Paweł Barczewski (1);

Napomnienia:

Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis).

 

  1. Wisła 1924 – Compact & Meble Kropkowski 2-2 (1-1)

Strzelcy bramek:

Wisła 1924: Mateusz Rekowski (1), Krystian Krause (1);

Compact & Meble Kropkowski: Roman Żygowski (1), Jacek Kołodziej (1);

Napomnienia:

Jakub Kwiatkowski (Wisła 1924), Krystian Krause (Wisła 1924), Kamil Markowski (Wisła 1924).

 

  1. Bomar P&J Sport – TeTka 3-1 (2-1)

Strzelcy bramek:

Bomar P&J Sport: Mateusz Pustkowski (2), Krzysztof Paszek (1);

TeTka: Kacper Milewski (1).

 

  1. PB Euro-Gres – SD Poland 4-2 (2-1)

Strzelcy bramek:

PB Euro-Gres: Przemysław Zajmała (3), Karol Gil (1);

SD Poland: Marcin Jurczyński (2).

Napomnienia:

Marcin Jurczyński (SD Poland).

 

  1. SŻL Monterzy – Flextronics 2-2 (2-2)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Artur Koluch (2);

Flextronics: Marcin Knitter (2);

Napomnienia:

Marcin Knitter (Flextronics).

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 5 13 4 1 0 26:11 15
2. PIT STOP SERWIS 5 12 4 0 1 23:12 11
3. WISŁA 1924 5 11 3 2 0 31:12 19
4. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 5 8 2 2 1 14:9 5
5. FLEXTRONICS 5 7 2 1 2 15:13 2
6. PB EURO-GRES 5 6 2 0 3 12:31 -19
7. SD POLAND 5 5 1 2 3 13:17 -4
8. SŻL MONTERZY 5 4 1 1 3 16:15 1
9. BOMAR P&J SPORT 5 4 1 1 3 12:19 -7
10. TETKA 5 0 0 0 5 8:33 -25

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

11 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

10 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

7 bramek – Marcin Knitter (Flextronics), Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);

6 bramek – Rafał Komorowski (Wisła 1924), Krystian Krause (Wisła 1924), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Marcin Jurczyński (SD Poland);

5 bramek – Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Dominik Kaczmar (Wisła 1924);

4 bramki – Mateusz Kreft (Flextronics), Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport);

3 bramki – Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Krzysztof Liedtke (SD Poland), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Arendt Adrian (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Karol Gil (PB Euro-Gres), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Kacper Milewski (TeTka);

2 bramki – Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Jerzy Jaroński (Compact & Meble Kropkowski), Piotr Włoch (TeTka), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Kamil Markowski (Wisła 1924), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis);

Harmonogram spotkań:

VI kolejka (22.05.2014 – czwartek)

  • 00 Flextronics – SD Poland
  • 50 TeTka – PB Euro-Gres
  • 40 Compact & Meble Kropkowski – Bomar P&J Sport
  • 30 Pit Stop Serwis – Wisła 1924
  • 20 SŻL Monterzy – Grześkowiak Team

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczew