5 listopada, 2015 VI kolejka

Wyniki VI kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 

I liga (22.05.2014)

 

 

  1. Flextronics – SD Poland 4-1 (1-1)

Strzelcy bramek:

Flextronics: Mateusz Kreft (3), Karol Knopik (1);

SD Poland: Erwin Kaczmarczyk (1).

 

  1. TeTka – PB Euro-Gres 4-5 (1-3)

Strzelcy bramek:

TeTka: Kacper Milewski (2), Krzysztof Kuliński (2);

PB Euro-Gres: Przemysław Zajmała (3), Krzysztof Malinowski (1), Przemysław Pakuła (1).

 

  1. Compact & Meble Kropkowski – Bomar P&J Sport 6-1 (2-1)

Strzelcy bramek:

Compact & Meble Kropkowski: Marcin Glienke (3), Roman Żygowski (1), Piotr Malkowski (1), Damian Kleinschmidt (1);

Bomar P&J Sport: Krzysztof Paszek (1).

 

  1. Pit Stop Serwis – Wisła 1924   2-4 (0-0)

Strzelcy bramek:

Pit Stop Serwis: Bogusław Lizak (1), Jacek Manuszewski (1);

Wisła 1924: Rafał Komorowski (2), Kamil Markowski (1), Wojciech Kaźmierski (1);

Napomnienia:

Bartosz Tobiański (Pit Stop Serwis), Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis).

 

  1. SŻL Monterzy – Grześkowiak Team 0-3 (0-1)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy:

Grześkowiak Team: Krzysztof Bejgrowicz (2), Krzysztof Neubauer (1);

Napomnienia:

Marcin Leszczyński (SŻL Monterzy), Marcin Leszczyński (SŻL Monterzy), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy);

Wykluczenia:

Marcin Leszczyński (SŻL Monterzy), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 6 16 5 1 0 29:11 18
2. WISŁA 1924 6 14 4 2 0 35:14 21
3. PIT STOP SERWIS 6 12 4 0 2 25:16 9
4. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 6 11 3 2 1 20:10 10
5. FLEXTRONICS 6 10 3 1 2 19:14 5
6. PB EURO-GRES 6 9 3 0 3 17:35 -18
7. SD POLAND 6 5 1 2 3 14:21 -7
8. SŻL MONTERZY 6 4 1 1 4 16:18 -2
9. BOMAR P&J SPORT 6 4 1 1 4 13:25 -12
10. TETKA 6 0 0 0 6 12:38 -26

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

12 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

10 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);

8 bramek – Rafał Komorowski (Wisła 1924);

7 bramek – Marcin Knitter (Flextronics), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team), Mateusz Kreft (Flextronics);

6 bramek – Krystian Krause (Wisła 1924), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Marcin Jurczyński (SD Poland);

5 bramek – Artur Koluch (SŻL Monterzy), Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Kacper Milewski (TeTka);

4 bramki – Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport);

3 bramki – Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Krzysztof Liedtke (SD Poland), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Karol Damaszke (SD Poland), Arendt Adrian (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Karol Gil (PB Euro-Gres), Kamil Markowski (Wisła 1924), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski);

2 bramki – Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Piotr Włoch (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Damian Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Erwin Kaczmarczyk (SD Poland), Krzysztof Kuliński (TeTka);

 

 

Harmonogram spotkań:

 

VII kolejka (29.05.2014- czwartek)

17.00 Wisła 1924 – SŻL Monterzy

17.50 Grześkowiak Team – Flextronics

18.40 Bomar P&J Sport – Pit Stop Serwis

19.30 PB Euro-Gres – Flextronics Compact & Meble Kropkowski

20.20 SD Poland – TeTka

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczew