5 listopada, 2015 VII kolejka

Wyniki VII kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 

I liga (29.05.2014)

 

  1. Wisła 1924 – SŻL Monterzy 2-3 (2-1)

Strzelcy bramek:

Wisła 1924: Jakub Kwiatkowski (1), Rafał Komorowski (1);

SŻL Monterzy: Krzysztof Riebandt (2), Michał Jażdżewski (1);

Napomnienia:

Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy).

 

2.Grześkowiak Team – Flextronics 2-3 (0-2)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Tomasz Bronk (1), Dominik Jakubowski (1);

Flextronics: Marcin Knitter (1), Mateusz Kreft (1), Phillip Stepnakowski (1);

Napomnienia:

Dominik Jakubowski (Grześkowiak Team), Karol Knopik (Flextronics), Adam Drzewiecki (Flextronics).

 

  1. Bomar P&J Sport – Pit Stop Serwis 0-3 (walkower drużyna Bomar P&J Sport nie stawiła się na zawody)

 

  1. PB Euro-Gres – Compact & Meble Kropkowski 2-5 (1-2)

Strzelcy bramek:

PB Euro-Gres: Przemysław Zajmała (1), Mateusz Padykuła (1);

Compact & Meble Kropkowski: Roman Żygowski-Arski (1),Marcin Glienke (1), Radosław Kolasa (1), Bartosz Langowski (1), Andrzej Sikora (1);

Napomnienia:

Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Krzysztof Malinowski (PB Euro-Gres).

 

  1. SD Poland – TeTka 9-3 (4-2)

Strzelcy bramek:

SD Poland: Oskar Zygowski (3), Marcin Jurczyński (2), Krzysztof Liedtke (2), Patryk Bielski (2);

TeTka: Marcin Chabałowski (1), Kacper Milewski (1), Tomasz Gabrychowski (1);

Napomnienia:

Tomasz Gabrychowski (TeTka), Krzysztof Dobrowolski (TeTka).

 

 

 

 

 

 

 

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 7 16 5 1 1 31:14 17
2. PIT STOP SERWIS 7 15 5 0 2 28:16 12
3. WISŁA 1924 7 14 4 2 1 37:17 20
4. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 7 14 4 2 1 25:12 13
5. FLEXTRONICS 7 13 4 1 2 22:16 6
6. PB EURO-GRES 7 9 3 0 4 19:40 -21
7. SD POLAND 7 8 2 2 3 23:24 -1
8. SŻL MONTERZY 7 7 2 1 4 19:20 -1
9. BOMAR P&J SPORT 7 4 1 1 5 13:28 -15
10. TETKA 7 0 0 0 7 15:37 -22

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

12 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

11 bramek – Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);

10 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

9 bramek – Rafał Komorowski (Wisła 1924);

8 bramek – Marcin Knitter (Flextronics), Mateusz Kreft (Flextronics), Marcin Jurczyński (SD Poland);

7 bramek – Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team);

6 bramek – Krystian Krause (Wisła 1924), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Kacper Milewski (TeTka);

5 bramek – Artur Koluch (SŻL Monterzy), Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Krzysztof Liedtke (SD Poland);

4 bramki – Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski);

3 bramki – Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Karol Damaszke (SD Poland), Arendt Adrian (Wisła 1924), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Gil (PB Euro-Gres), Kamil Markowski (Wisła 1924), Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy), Oskar Zygowski (SD Poland), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924);

2 bramki – Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Piotr Włoch (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Damian Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Erwin Kaczmarczyk (SD Poland), Krzysztof Kuliński (TeTka), Tomasz Gabrychowski (TeTka), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Patryk Bielski (SD Poland);

 

 

Harmonogram spotkań:

VIII kolejka (05.06.2014- czwartek)

17.00 Compact & Meble Kropkowski – SD Poland

17.50 Pit Stop Serwis – PB Euro-Gres

18.40 Flextronics – TeTka

19.30 SŻL Monterzy – Bomar P&J Sport

20.20 Grześkowiak Team – Wisła 1924

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczew