5 listopada, 2015 VIII kolejka

Wyniki VIII kolejki 1 ligi – ALPN 2014                              

 I liga (5.06.2014)

 

  1. Compact & Meble Kropkowski   – SD Poland 5-4 (3-0)

Strzelcy bramek:

Compact & Meble Kropkowski: Jacek Kołodziej (2), Roman Żygowski-Arski (1), Wojciech Piotrowski (1), Damian Kleinschmidt (1);

SD Poland: Krzysztof Liedtke (3), Marcin Jurczyński (1).

 

  1. Pit Stop Serwis – PB Euro-Gres 10-4 (6-1)

Strzelcy bramek:

Pit Stop Serwis: Jacek Manuszewski (4), Łukasz Milewski (3), Dawid Marciński (1), Tomasz Żuchowski (1), Wojciech Kołodziejczyk (1);

PB Euro Gres: Przemysław Zajmała (3), Marcin Rekowski (1);

Napomnienia:

Przemysław Zajmała (PB Euro Gres).

 

  1. Flextronics – TeTka 6-4 (4-1)

Strzelcy bramek:

Flextronics: Karol Knopik (2), Mateusz Kreft (2), Wojciech Migus (1), Łukasz Sadowski (1);

TeTka: Mariusz Chorążewski (2), Kacper Milewski (2).

 

  1. SŻL Monterzy – Bomar P&J Sport 3-2 (1-1)

Strzelcy bramek:

SŻL Monterzy: Artur Koluch (1), Łukasz Nadolski (1), Paweł Kamiński (1);

Bomar P&J Sport: Mateusz Pustkowski (1), Sławomir Olczyk (1);

Napomnienia:

Marcin Połaczek (SŻL Monterzy), Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy), Robert Lubiszewski (Bomar P&J Sport).

 

  1. Grześkowiak Team – Wisła 1924   4-2 (4-2)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Krzysztof Neubauer (2), Przemysław Neubauer (1), Tomasz Bronk (1);

Wisła 1924: Dominik Kaczmar (1), Adrian Arendt (1);

Napomnienia:

Dominik Jakubowski (Grześkowiak Team), Rafał Komorowski (Wisła 1924).

 

 

 

 

 

 

 

 

I LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2014

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 8 19 6 1 1 35:16 19
2. PIT STOP SERWIS 8 18 6 0 2 38:20 18
3. COMPACT & MEBLE KROPKOWSKI 8 17 5 2 1 30:16 14
4. FLEXTRONICS 8 16 5 1 2 28:20 8
5. WISŁA 1924 8 14 4 2 2 39:21 18
6. SŻL MONTERZY 8 10 3 1 4 22:22 0
7. PB EURO-GRES 8 9 3 0 5 23:50 -27
8. SD POLAND 8 8 2 2 4 27:29 -2
9. BOMAR P&J SPORT 8 4 1 1 6 15:31 -16
10. TETKA 8 0 0 0 8 19:55 -36

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2014 – I liga

14 bramek – Przemysław Zajmała (PB Euro-Gres);

12 bramek – Bogusław Lizak (Pit Stop Serwis);

11 bramek – Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team);

10 bramek – Mateusz Kreft (Flextronics),

9 bramek – Rafał Komorowski (Wisła 1924), Marcin Jurczyński (SD Poland);

8 bramek – Marcin Knitter (Flextronics), Kacper Milewski (TeTka), Krzysztof Liedtke (SD Poland);

7 bramek – Jacek Manuszewski (Pit Stop Serwis), Krzysztof Bejgrowicz (Grześkowiak Team);

6 bramek – Krystian Krause (Wisła 1924), Marcin Glienke (Compact & Meble Kropkowski), Mateusz Rekowski (Wisła 1924), Artur Koluch (SŻL Monterzy), Dominik Kaczmar (Wisła 1924), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team);

5 bramek – Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Roman Żygowski-Arski (Compact & Meble Kropkowski), Łukasz Milewski (Pit Stop Serwis), Mateusz Pustkowski (Bomar P&J Sport);

4 bramki – Barczewski Paweł (Pit Stop Serwis), Krzysztof Paszek (Bomar P&J Sport), Radosław Kolasa (Compact & Meble Kropkowski), Phillip Stepnakowski (Flextronics), Jacek Kołodziej (Compact & Meble Kropkowski), Arendt Adrian (Wisła 1924);

3 bramki – Damian Kleinschmidt (Compact & Meble Kropkowski), Tomasz Mazurkiewicz (SŻL Monterzy), Karol Damaszke (SD Poland), Wojciech Chyła (Grześkowiak Team), Karol Gil (PB Euro-Gres), Kamil Markowski (Wisła 1924), Krzysztof Riebandt (SŻL Monterzy), Oskar Zygowski (SD Poland), Kwiatkowski Jakub (Wisła 1924), Mariusz Chorążewski (TeTka), Karol Knopik (Flextronics);

2 bramki – Łukasz Olszewski (SŻL Monterzy), Szlija Sławomir (Pit Stop Serwis), Krzysztof Fenske (Bomar P&J Sport), Piotr Włoch (TeTka), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Erwin Kaczmarczyk (SD Poland), Krzysztof Kuliński (TeTka), Tomasz Gabrychowski (TeTka), Bartosz Langowski (Compact & Meble Kropkowski), Patryk Bielski (SD Poland), Sławomir Olczyk (Bomar P&J Sport), Marcin Rekowski (PB Euro-Gres), Wojciech Piotrowski (Compact & Meble Kropkowski), Wojciech Kołodziejczyk (Pit Stop Serwis);

 

 

Harmonogram spotkań:

IX kolejka (12.06.2014- czwartek)

17.00 Bomar P&J Sport – Grześkowiak Team

17.50 PB Euro-Gres – SŻL Monterzy

18.40 SD Poland – Pit Stop Serwis

19.30 Wisła 1924 – Flextronics

20.20 TeTka – Compact & Meble Kropkowski

 

Ze sportowym pozdrowieniem

Organizator

Powiatowe Centrum Sportu w Tczew