27 czerwca, 2016 Sport szkolny, Strona główna

Współzawodnictwo sportowe szkół powiatu tczewskiego w roku szkolnym 2015/2016

 

Rozdano puchary, dyplomy oraz nagrody dla najlepszych szkół powiatu tczewskiego w rywalizacji sportowej w mijającym roku szkolnym. Poniżej przedstawiamy końcową klasyfikację współzawodnictwa sportowego szkół powiatu tczewskiego w roku szkolnym 2015/2016.

 

Szkoły podstawowe:

I miejsce – Szkoła Podstawowa w Gniewie                         107 pkt.

II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 10 w Tczewie              94 pkt.

III miejsce – Szkoła Podstawowa nr 1 w Pelplinie             55 pkt.

IV miejsce    – Szkoła Podstawowa nr 11 w Tczewie                    36 pkt.

IV miejsce    – Szkoła Podstawowa w Subkowach                        36 pkt.

V miejsce     – Szkoła Podstawowa w M. Walichnowach                34 pkt.

V miejsce     – Szkoła Podstawowa nr 12 w Tczewie                     34 pkt.

VI miejsce    – Sportowa Szkoła Podstawowa nr 2 w Tczewie        30 pkt.

VII miejsce   – Szkoła Podstawowa nr 2 w Pelplinie                     26 pkt.

VIII miejsce – Szkoła Podstawowa w Morzeszczynie                    21 pkt.

IX miejsce    – Szkoła Podstawowa w Rudnie                            15 pkt.

X miejsce      – Szkoła Podstawowa w Opaleniu                            14 pkt.

XI miejsce    – Szkoła Podstawowa w Swarożynie                        13 pkt.

XI miejsce    – Szkoła Podstawowa nr 5 w Tczewie                      13 pkt.

XII miejsce   – Szkoła Podstawowa w Nowej Cerkwi                     12 pkt.

XIII miejsce – Szkoła Podstawowa w Gogolewie                         11 pkt.

XIV miejsce – Szkoła Podstawowa w Polskim Gronowie               10 pkt.

XV miejsce – Szkoła Podstawowa w Miłobądzu                             9 pkt.

XVI miejsce – Szkoła Podstawowa w Tymawie                            4 pkt.

XVII miejsce – Szkoła Podstawowa w Turzu                                 3 pkt.

 

Szkoły gimnazjalne:

I miejsce – Gimnazjum w Dąbrówce                          144 pkt.

II miejsce– Gimnazjum nr 3 w Tczewie                      76 pkt.

III miejsce– Gimnazjum nr 1 w Tczewie                    65 pkt.

III miejsce– Gimnazjum w Gniewie                           65 pkt.  

IV miejsce – Gimnazjum nr 1 w Pelplinie                            52 pkt.

V miejsce – Gimnazjum nr 2 w Tczewie                              39 pkt.

VI miejsce – Gimnazjum w Subkowach                               35 pkt.

VII miejsce– Gimnazjum w Rudnie                                    32 pkt.

VIII miejsce– Gimnazjum nr 2 w Pelplinie                          29 pkt.

IX miejsce – Gimnazjum w Morzeszczynie                           14 pkt.

X miejsce – Gimnazjum Katolickie w Tczewie                      13 pkt.

XI miejsce– Gimnazjum w Opaleniu                                   6 pkt.

 

Szkoły ponadgimnazjalne:

I miejsce    – I LO w Tczewie                   158 pkt.

II miejsce – ZSE w Tczewie                    137,5 pkt.

III miejsce          – ZSBiO w Tczewie                 103 pkt.

IV miejsce    – II LO w Tczewie                      100 pkt.

V miejsce     – ZSP w Pelplinie                       90 pkt.

VI miejsce    – ZSRiK w Tczewie                     88,5 pkt.

VII miejsce   – ZSP w Gniewie                       81,5 pkt.

VIII miejsce – ZSAiO w Swarożynie               77 pkt.

IX miejsce    – ZST w Tczewie                       60,5 pkt.

X miejsce      – UKLO w Tczewie                     59 pkt.

 

Uroczysta akademia uhonorowania najlepszych szkół powiatu tczewskiego w współzawodnictwie sportowym roku szkolnego 2015/2016 odbyła się w siedzibie Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie. Wszystkie szkoły otrzymały pamiątkowe dyplomy natomiast trzy zwycięskie szkoły w poszczególnych kategoriach puchary oraz nagrody finansowe, które wręczali Starosta Tczewski Tadeusz Dzwonkowski  oraz Tomasz Tobiański – Dyrektor Powiatowego Centrum Sportu w Tczewie.

Gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na arenach sportowych oraz w życiu osobistym.