5 lutego, 2018 Bez kategorii

 

II kolejka rewanżowa 04.02.2018

 

  1. Kuracjusz Team – Styna Godziszewo 4-2 (4-0)

Strzelcy bramek:

Kuracjusz Team: Michał Dmitrzyk (2), Adam Czerwiński (1), Rafał Wszołek (1);

Styna Godziszewo: Łukasz Abryszyński (1), Adrian Tamowicz (1).

 

  1. WIOMAR – Pan Samochodzik 1-0 (0-0)

Strzelcy bramek:

Wiomar: Karol Ćwikliński (1);

Napomnienia:

Sławomir Riebandt (Wiomar), Paweł Klainschmidt (Paweł Klainschmidt), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik).

 

  1. Normalne Chłopaki – STOLMAN-meble na wymiar 3-2 (1-2)

Strzelcy bramek:

Normalne Chłopaki: Dominik Kukowski (1), Marcin Maciuński (1), Daniel Lorkowski (1);

STOLMAN-meble na wymiar: Patryk Bielski (1), Maciej Trochowski (1);

Napomnienia:

Daniel Lorkowski (Normalne Chłopaki), Kamil Wojciechowski (Normalne Chłopaki).

 

  1. KM Przystań – Grześkowiak Team 0-5 (0-4)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Paweł Domke (3), Rafał Bronk (1), Maciej Schleser (1);

Napomnienia:

Krystian Boniek (KM Przystań).

 

  1. Lichnowy – Outsider 3-9 (0-3)

Strzelcy bramek:

Lichnowy: Igor Rutkowski (2), Szymon Jagodziński (1);

Outsider: Krzysztof Baranowski (4), Adam Geliński (2), Sławomir Michna (2), Oskar Krajnik (1);

Napomnienia:

Sławomir Michna (Outsider).

 

  1. Jamaica Boys – pauza

 

 

 

 

Tabela Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2017/2018

 

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. WIOMAR 12 33 11 0 1 92:28 64
2. Pan Samochodzik 12 30 10 0 2 62:22 40
3. Styna Godziszewo 12 25 8 1 3 63:34 29
4. STOLMAN – meble na wymiar 12 19 6 1 5 48:29 19
5. Kuracjusz Team 12 19 6 1 5 82:67 15
6. Normalne Chłopaki 12 19 6 1 5 47:75 -28
7. Outsider 12 18 6 0 6 61:59 2
8. Lichnowy 11 12 4 0 7 44:50 -6
9. Grześkowiak Team 12 9 3 0 9 23:51 -28
10. Jamaica Boys 11 9 3 0 8 27:59 -32
11. KM Przystań 12 0 0 0 12 20:95 -75

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2017/2018

33 bramek – Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);

25 bramek – Michał Dmitrzyk (Kuracjusz Team);

24 bramek – Rafał Wszołek (Kuracjusz Team);

21 bramek – Marcin Glienke (Wiomar);

17 bramek – Krzysztof Baranowski (Outsider);

15 bramek – Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);

14 bramek – Szweda Bartosz (Wiomar), Daniel Lorkowski (Normalne Chłopaki);

13 bramek – Karol Ćwikliński (Wiomar);

12 bramek – Marcin Jurczyński (STOLMAN – meble na wymiar), Paweł Bobrzyński

(Kuracjusz Team), Michał Matusiak (Pan Samochodzik), Łukasz Abryszyński

(Styna Godziszewo);

11 bramek –  Sławomir Riebandt (Wiomar), Marek Czarnecki (Wiomar);

10 bramek – Marcin Bartczak (Outsider), Szymon Jagodziński (Lichnowy);

9 bramek –  Filip Gockowski (Jamaica Boys), Paweł Klainschmidt (Wiomar), Adam

Czerwiński (Kuracjusz Team);

8 bramek –  Paweł Domke (Grześkowiak Team), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Dominik

Kukowski (Normalne Chłopaki);

7 bramek –  Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Marcin Rajch (Normalne Chłopaki), Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Adrian Tamowicz (Styna Godziszewo), Sławomir Michna (Outsider);

6 bramek –  Marcin Szamp (Outsider), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Patryk Bielski (STOLMAN – meble na wymiar);

5 bramek –  Igor Rutkowski (Lichnowy), Michał Stuczyński (STOLMAN – meble na wymiar), Maciej Megier (STOLMAN – meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN – meble na wymiar), Patryk Różański (Outsider), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Radosław Zasada (Jamaica Boys), Marcin Czarnecki (Wiomar), Kamil Zasada (Jamaica Boys), Marcin Maciuński (Normalne Chłopaki), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Oskar Krajnik (Outsider);

4 bramek –  Karol Kowalczyk (Kuracjusz Team), Michał Brodnicki (Styna Godziszewo), Krystian Gapiński (Normalne Chłopaki), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Jakub Strużyński (KM Przystań), Patryk Wojciechowski (Wiomar), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Ivan Zhyhulskyi (Lichnowy), Karol Łucarz (Normalne Chłopaki), Adam Geliński (Outsider);

3 bramek – Mateusz Kochański (Lichnowy), Michał Wilczewski (STOLMAN – meble na wymiar),  Michał Kocik (Lichnowy), Michał Zelka (Pan Samochodzik), Dariusz Frost (Styna Godziszewo), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik), Dawid Frost (Styna Godziszewo), Przemysław Zajmała (Kuracjusz Team), Krzysztof Lisewski (STOLMAN – meble na wymiar), Kamil Stadnicki (Jamaica Boys), Sebastian Werochowski (Jamaica Boys), Daniel Chrzanowski (KM Przystań), Krystian Boniek (KM Przystań), Paweł Radzimski (Kuracjusz Team), Marcin Knitter (STOLMAN – meble na wymiar), Daniel Czarnecki (Pan Samochodzik), Adam Sobieraj (Outsider);

 

Terminarz LFPT sezon 2017/2018

III kolejka rewanżowa (11.02.2018 – niedziela)
1) 16.00 Styna Godziszewo – WIOMAR
2) 16.45 Pan Samochodzik – Normalne Chłopaki
3) 17.35 STOLMAN – meble na wymiar – Kuracjusz Team
4) 18.20 Grześkowiak Team – Lichnowy
5) 19.10 Jamica Boys – KM Przystań
Outsider – pauza

 

Galeria zdjęć:

« 2 z 3 »