12 lutego, 2018 Bez kategorii

 

III kolejka rewanżowa 11.02.2018

 

  1. Styna Godziszewo – WIOMAR 1-3 (0-2)

Strzelcy bramek:

Styna Godziszewo: Łukasz Abryszyński (1),

Wiomar: Bartosz Szweda (1), Paweł Klainschmidt (1), Sławomir Riebandt (1);

Napomnienia:

Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo), Marcin Czarnecki (Wiomar);

Wykluczenia:

Adrian Tamowicz (Styna Godziszewo).

 

  1. Pan Samochodzik – Normalne Chłopaki 15-2 (8-0)

Strzelcy bramek:

Pan Samochodzik : Paweł Żelechowski (6), Daniel Czarnecki (4), Michał Arendt (3), Dawid Zasada (1), Michał Matusiak (1);

Normalne Chłopaki: Mateusz Szlija (1), Marcin Maciuński (1).

 

  1. STOLMAN-meble na wymiar – Kuracjusz Team 7-3 (2-0)

Strzelcy bramek:

STOLMAN-meble na wymiar: Patryk Bielski (2), Marcin Knitter (2), Michał Stuczyński (2), Mateusz Rekowski (1);

Kuracjusz Team: Michał Dmitrzyk (1), Adam Czerwiński (1), Rafał Wszołek (1);

Napomnienia:

Paweł Radzimski (Kuracjusz Team).

 

  1. Grześkowiak Team – Lichnowy 6-1 (3-0)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Przemysław Neubauer (5), Paweł Domke (1);

Lichnowy: Tomasz Aftyka (1);

Napomnienia:

Kacper Kaszubowski (Lichnowy).

 

  1. Jamaica Boys – KM Przystań 2-7 (2-3)

Strzelcy bramek:

Jamaica Boys: Damian Kupczyk (2);

KM Przystań: Wojciech Domachowski (3), Krystian Boniek (3), Dominik Kosznik (1).

 

  1. Outsider – pauza

 

 

 

 

Tabela Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2017/2018

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. WIOMAR 13 36 12 0 1 95:29 66
2. Pan Samochodzik 13 33 11 0 2 77:24 53
3. Styna Godziszewo 13 25 8 1 4 64:37 27
4. STOLMAN – meble na wymiar 13 22 7 1 5 55:32 23
5. Kuracjusz Team 13 19 6 1 6 85:74 11
6. Normalne Chłopaki 13 19 6 1 6 49:90 -41
7. Outsider 12 18 6 0 6 61:59 2
8. Lichnowy 12 12 4 0 8 45:56 -11
9. Grześkowiak Team 13 12 4 0 9 29:52 -23
10. Jamaica Boys 12 9 3 0 9 29:66 -37
11. KM Przystań 13 3 1 0 12 27:97 -70

 

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2017/2018

39 bramek – Paweł Żelechowski (Pan Samochodzik);

26 bramek – Michał Dmitrzyk (Kuracjusz Team);

25 bramek – Rafał Wszołek (Kuracjusz Team);

21 bramek – Marcin Glienke (Wiomar);

17 bramek – Krzysztof Baranowski (Outsider);

15 bramek – Szweda Bartosz (Wiomar), Phillip Stepnakowski (Styna Godziszewo);

14 bramek – Daniel Lorkowski (Normalne Chłopaki);

13 bramek – Michał Matusiak (Pan Samochodzik), Karol Ćwikliński (Wiomar),

Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo);

12 bramek – Marcin Jurczyński (STOLMAN – meble na wymiar), Paweł Bobrzyński

(Kuracjusz Team), Sławomir Riebandt (Wiomar);

11 bramek –  Marek Czarnecki (Wiomar);

10 bramek – Marcin Bartczak (Outsider), Paweł Klainschmidt (Wiomar), Adam

Czerwiński (Kuracjusz Team), Szymon Jagodziński (Lichnowy);

9 bramek –  Filip Gockowski (Jamaica Boys), Paweł Domke (Grześkowiak Team),

Tomasz Aftyka (Lichnowy);

8 bramek –  Dominik Kukowski (Normalne Chłopaki), Patryk Bielski (STOLMAN – meble

na wymiar);

7 bramek –  Mateusz Włodowski (Styna Godziszewo), Marcin Rajch (Normalne Chłopaki), Paweł Barczewski (Styna Godziszewo), Adrian Tamowicz (Styna Godziszewo), Sławomir Michna (Outsider), Wojciech Domachowski (KM Przystań), Michał Stuczyński (STOLMAN – meble na wymiar), Daniel Czarnecki (Pan Samochodzik);

6 bramek –  Marcin Szamp (Outsider), Krzysztof Riebandt (Pan Samochodzik), Marcin Maciuński (Normalne Chłopaki), Krystian Boniek (KM Przystań);

5 bramek –  Igor Rutkowski (Lichnowy), Maciej Megier (STOLMAN – meble na wymiar), Jakub Sowa (STOLMAN – meble na wymiar), Patryk Różański (Outsider), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team), Kacper Kaszubowski (Lichnowy), Radosław Zasada (Jamaica Boys), Marcin Czarnecki (Wiomar), Kamil Zasada (Jamaica Boys), Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Marcin Knitter (STOLMAN – meble na wymiar), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Oskar Krajnik (Outsider);

4 bramek –  Karol Kowalczyk (Kuracjusz Team), Michał Brodnicki (Styna Godziszewo), Krystian Gapiński (Normalne Chłopaki), Jakub Strużyński (KM Przystań), Patryk Wojciechowski (Wiomar), Przemysław Kasprzyk (Lichnowy), Ivan Zhyhulskyi (Lichnowy), Karol Łucarz (Normalne Chłopaki), Adam Geliński (Outsider), Michał Arendt (Pan Samochodzik);

3 bramek – Mateusz Kochański (Lichnowy), Michał Wilczewski (STOLMAN – meble na wymiar),  Michał Kocik (Lichnowy), Michał Zelka (Pan Samochodzik), Dariusz Frost (Styna Godziszewo), Patryk Taraszkiewicz (Pan Samochodzik), Dawid Frost (Styna Godziszewo), Przemysław Zajmała (Kuracjusz Team), Krzysztof Lisewski (STOLMAN – meble na wymiar), Kamil Stadnicki (Jamaica Boys), Sebastian Werochowski (Jamaica Boys), Daniel Chrzanowski (KM Przystań), Paweł Radzimski (Kuracjusz Team), Adam Sobieraj (Outsider);

 

Terminarz LFPT sezon 2017/2018

IV kolejka rewanżowa (18.02.2018 – niedziela)
1) 16.00 Lichnowy – Jamica Boys
2) 16.45 Outsider – Grześkowiak Team
3) 17.35 Normalne Chłopaki – Kuracjusz Team
4) 18.20 WIOMAR – STOLMAN – meble na wymiar
5) 19.10 Pan Samochodzik – Styna Godziszewo
KM Przystań – pauza

 

 

Zdjęcia:

« 1 z 3 »