16 maja, 2018 Bez kategorii

 

MIEJSCE :          Tczew

NA OBIEKCIE :    I LO Tczew

TERMIN :              16.05.2018 r.

 

 

Siatkówka Plażowa Dziewcząt

 

UCZESTNICY TURNIEJU

 

LP Szkoła Adres email
1 ZSE Tczew poczta@zse.tcz.pl
2 UKLO Tczew sekretariat@katolik.tcz.pl
3 II LO Tczew 2losobieski@wp.pl
4 I LO Tczew pierwsze.liceum.tczew@gmail.com
5 ZST Tczew szkola@zst.etczew.eu
6 ZSP Pelplin zsp.pelplin@wp.pl

 

WYNIKI

 

Grupa A – eliminacje

 

LP Szkoła 1 2 3 PKT Miejsce
1. ZSP Pelplin 0:1 1:0 3 II
2. I LO Tczew 1:0 1:0 4 I
3. II LO Tczew 0:1 0:1 2 III

 

 

Grupa B – eliminacje

 

LP Szkoła 1 2 3 PKT Miejsce
1. UKLO Tczew 0:1 1:0 3 II
2. ZSE Tczew 1:0 1:0 4 I
3. ZST Tczew 0:1 0:1 2 III

 

 

FAZA FINAŁOWA

 

o 3 miejsce –        ZSP Pelplin :        UKLO Tczew          1:2

o 1 miejsce –      I LO Tczew   :        ZSE Tczew            1:2

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

  1. miejsce ZSE Tczew
  2. miejsce  I LO Tczew
  3. miejsce  UKLO Tczew
  4. miejsce ZSP Pelplin
  5. -6. miejsce  ZST Tczew, II LO Tczew

 

Nazwiska i imiona zawodników  I zespołu:

Sara Kosiecka, Sandra Małkowska, Paulina Rynkowska

 

Trener

Justyna Wiśniewska

 

 

Ilość zawodników biorących udział w zawodach – 16 / dz. – 16, chł. – 0/

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie  – 0,

Ilość zawodników posiadających licencję w innych dyscyplinach – 0,

 

 

 

Siatkówka Plażowa  Chłopców

 

UCZESTNICY TURNIEJU

 

LP Szkoła Adres email
1 ZSE Tczew poczta@zse.tcz.pl
2 UKLO Tczew sekretariat@katolik.tcz.pl
3 ZSP Gniew zspgniew@wp.pl
4 II LO Tczew 2losobieski@wp.pl
5 I LO Tczew pierwsze.liceum.tczew@gmail.com
6 ZST Tczew szkola@zst.etczew.eu

 

 

WYNIKI

 

Grupa A – eliminacje

 

LP Szkoła 1 2 3 PKT Miejsce
1. ZSP Gniew 1:0 1:0 4 I
2. ZSE Tczew 0:1 1:0 3 II
3. I LO Tczew 0:1 0:1 2 III

 

 

Grupa B – eliminacje

 

LP Szkoła 1 2 3 PKT Miejsce
1. II LO Tczew 1:0 1:0 4 I
2. UKLO Tczew 0:1 0:1 2 III
3. ZST Tczew 0:1 1:0 3 II

 

 

FAZA FINAŁOWA

 

o 3 miejsce –         ZSE Tczew   :        ZST Tczew             2:0

o 1 miejsce –      ZSP Gniew   :        II LO Tczew           2:0

 

 

KOLEJNOŚĆ KOŃCOWA:

 

  1. miejsce ZSP Gniew 
  1. miejsce II LO Tczew
  2. miejsce ZSE Tczew
  3. miejsce ZST Tczew
  4. – 6. miejsce I LO Tczew, UKLO Tczew

 

Nazwiska i imiona zawodników  I zespołu:

Kamil Antosiewicz, Maciej Mokwa, Paweł Tucholski

 

Trener

Wiesław Pepliński

 

 

Ilość zawodników biorących udział w zawodach – 19/ dz. – 0, chł. – 19/

Ilość zawodników posiadających licencję w danej dyscyplinie  – 0,

Ilość zawodników posiadających licencję w innych dyscyplinach – 2,

 

Zdjęcia: