31 lipca, 2018 Bez kategorii

 

Czy zastanawialiście się nad imprezą kończącą sezon biegowy 2018?

 

Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie przygotowuje kolejną imprezę dla miłośników biegania pn. „Bieg Nadwiślański Szlakiem Doliny Dolnej Wisły – Maraton / Półmaraton”. W tym roku maraton będzie organizowany po raz drugi, warto podkreślić że trasa królewskiego dystansu posiada atest PZLA, natomiast półmaraton – siódmy. Biegi zostały zaplanowane na 28 października 2018 roku. Wzorem lat ubiegłych biegi odbędą się pod patronatem honorowym Starosty Tczewskiego Tadeusza Dzwonkowskiego i Prezydenta Tczewa Mirosława Pobłockiego.

Choć do imprezy pozostało jeszcze trochę czasu, to już dzisiaj Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zaprasza do zapoznania się z przygotowywaną propozycją i do udziału w biegu. PCS w Tczewie także już dzisiaj może przekazać informację o pozyskaniu kolejnego partnera, który zadba o to, aby uczestnicy biegów mieli satysfakcję z udziału w biegu i byli zadowoleni. Firma GEMALTO ufunduje nagrody, które powędrują do szczęśliwców wylosowanych podczas uroczystego podsumowania i zakończenia biegu. Należy również przypomnieć, iż sponsorem strategicznym Biegu Nadwiślańskiego Szlakiem Doliny Dolnej Wisły jest firma RESTESKS-dom, która od dwóch lat wspiera działania PCS w Tczewie, głównie dbając o bogate pakiety startowe dla uczestników. Bez wsparcia i pomocy wielu środowisk i instytucji przygotowanie i przeprowadzenie takiej imprezy byłoby niemożliwe. W chwili obecnej trwają przygotowania do organizacji tak dużego przedsięwzięcia w powiecie tczewskim jakim jest w szczególności maraton, organizowany na królewskim dystansie 42,195 km.

 

Szczegóły, regulamin znajdziecie – www.biegajacy.tczew.pl oraz na FB – Maraton Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły, Półmaraton Nadwiślański Szlakiem Dolnej Wisły.

Zapisy:

Maraton

https://elektronicznezapisy.pl/event/2234/strona.html

Półmaraton

https://elektronicznezapisy.pl/event/2235/strona.html

W razie pytań – dyrektor@pcs.tczew.pl