31 października, 2018 Bez kategorii

                       

 

II Liga  (30.10.2018)

 

  1. Grześkowiak Team – KM Przystań 2-1 (2-0)

Strzelcy bramek:

Grześkowiak Team: Rafał Bronk (2);

KM Przystań: Jakub Kunowski (1).

 

  1. Tranzit – SŻL Monterzy 4-6 (3-3)

Strzelcy bramek:

Tranzit: Mariusz Wroński (2), Marcin Połaczek (1), Dawid Polański (1);

SŻL Monterzy: Krzysztof Kuliński (3), Łukasz Błaszkowski (1), Łukasz Olszewski (1), Patryk Cygański (1);

Napomnienia:

Łukasz Pawłowski (SŻL Monterzy);

Wykluczenia:

Marcin Połaczek (Tranzit).

 

  1. PanLink – Serwis Motochron 2-3 (1-3)

Strzelcy bramek:

PanLink: Marcin Jeka (1), Michał Kluczkowski (1);

Serwis Motochron: Adrian Orzłowski (2), Karol Ciesielski (1);

Napomnienia:

Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Arkadiusz Jeka (PanLink).

 

Lichnowy – pauza

 

II LIGA – TABELA AMATORSKIEJ LIGI PIŁKI NOŻNEJ 2018

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. GRZEŚKOWIAK TEAM 12 28 9 1 2 49:26 23
2. TRANZIT 12 27 9 0 3 59:38 21
3. SŻL MONTERZY 12 26 8 2 2 47:27 20
4. SERWIS MOTOCHRON 12 22 7 1 4 46:36 10
5. KM PRZYSTAŃ 12 12 4 0 8 36:46 -10
6. PANLINK 12 6 2 0 10 27:52 -25
7. LICHNOWY 12 3 1 0 11 23:62 -39

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców ALPN 2018 – II liga

24 bramek –  Mariusz Wroński (Tranzit);

16 bramek –  Krzysztof Kuliński (SŻL Monterzy);

11 bramek –  Arkadiusz Jeka (PanLink), Paweł Gawroński (KM Przystań);

10 bramek –  Patryk Cygański (SŻL Monterzy), Adrian Polański (Tranzit);

9 bramek – Dawid Polański (Tranzit), Paweł Woźniak (Serwis Motochron), Przemysław Neubauer (Grześkowiak Team), Krzysztof Neubauer (Grześkowiak Team), Robert Polański (Tranzit), Adrian Orzłowski (Serwis Motochron);

8 bramek – Wojciech Domachowski (KM Przystań), Tomasz Bronk (Grześkowiak Team);

6 bramek – Paweł Domke (Grześkowiak Team), Tomasz Schneider (Serwis Motochron);

5 bramek – Rafał Bronk (Grześkowiak Team), Sergiusz Mąkosa (Serwis Motochron), Szymon Jagodziński (Lichnowy), Michał Kocik (Lichnowy), Karol Ciesielski (Serwis Motochron), Łukasz Błaszkowski (SŻL Monterzy), Marcin Jeka (PanLink);

4 bramki –  Bartłomiej Janicki (Lichnowy), Krzysztof Paździerski (Grześkowiak Team), Tomasz Aftyka (Lichnowy), Damian Wasiek (Serwis Motochron);

3 bramki – Kacper Niedziałkowski (KM Przystań), Adrian Włodarczyk (PanLink), Maciej Chrzanowski (SŻL Monterzy), Mateusz Tramowski (Serwis Motochron), Krystian Boniek (KM Przystań), Jakub Kunowski (KM Przystań);

 

Puchar ALPN 2018 – 6.11.2018

 

Półfinał „A”

17.30 Gościniec i Hotel Nad Wisłą – Grześkowiak Team

 

Półfinał „B”

18.10 METTEC – Tranzit

 

Finał Pucharu Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej 2018

 

18.50 zwycięzca (półfinału „A”) – zwycięzca (półfinału „B”)

 

Spotkania w ramach Pucharu ALPN 2018 roku rozegrane zostaną 2×15 minut w przypadku remisu rzuty karne (3).

 

Podsumowanie rozgrywek, wręczenie pucharów, medali, nagród odbędzie się 06.11.2018 o godzinie 19.30 bezpośrednio po spotkaniach o PUCHAR ALPN 2018.

 

Trwają zapisy drużyn do udziału w Lidze Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2018/2019, chętnych zapraszamy – zgłoszenia pod adresem dyrektor@pcs.tczew.pl więcej informacji można uzyskać pod numerem 502-454-754 – serdecznie zapraszamy!

 

Galeria zdjęć:

« 1 z 2 »