26 listopada, 2018 Bez kategorii

 

 

II kolejka 25.11.2018

 

  1. 1. Dobra Zmiana – Grześkowiak Team 3-5 (0-2)

Strzelcy bramek:

Dobra Zmiana: Paweł Korzeniowski (2), Daniel Szmyt (1);

Grześkowiak Team: Sebastian Skonieczny (2), Krystian Klemens (1), Remigiusz Parteka (1), Krzysztof Paździerski (1);

Napomnienia:

Daniel Szmyt (Dobra Zmiana), Daniel Szmyt (Dobra Zmiana), Tomasz Lubiński (Grześkowiak Team);

Wykluczenia:

Daniel Szmyt (Dobra Zmiana).

 

  1. STOLMAN-meble na wymiar – Kacper Serwis 2-4 (1-0)

Strzelcy bramek:

STOLMAN-meble na wymiar: Karol Ćwikliński (1), Krzysztof Liedtke (1).

Kacper Serwis: Paweł Żelechowski (2), Michał Arendt (1), Robert Polański (1);

Napomnienia:

Grzegorz Tomasiak (Kacper Serwis).

 

  1. Lichnowy – Straż Pożarna 5-2 (2-0)

Strzelcy bramek:

Lichnowy: Kacper Kaszubowski (4), Bartłomiej Janicki (1);

Straż Pożarna: Bartosz Bogun (1), Damian Gzella (1);

Napomnienia:

Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Milewski (Straż Pożarna), Szymon Jagodziński (Lichnowy);

Wykluczenia:

Szymon Jagodziński (Lichnowy), Piotr Dudziński (Straż Pożarna).

 

 

  1. Styna Godziszewo – KM Przystań 6-0 (3-0)

Strzelcy bramek:

Styna Godziszewo:  Łukasz Abryszyński (3), Artur Stawikowski (1), Mateusz Janowski (1), Wojciech Musiał (1);

Napomnienia:

Mateusz Janowski (Styna Godziszewo), Wojciech Musiał (Styna Godziszewo).

 

  1. Wiomar – pauza

 

 

 

Tabela Ligi Futsalu Powiatu Tczewskiego sezon 2018/2019

L.p. Drużyna M Pkt Z R P Bramki Bilans
1. Kacper Serwis 2 6 2 0 0 20:5 15
2. Styna Godziszewo 2 6 2 0 0 12:1 11
3. Wiomar 1 3 1 0 0 5:1 4
4. Lichnowy 1 3 1 0 0 5:2 3
5. Grześkowiak Team 2 3 1 0 1 6:8 -2
6. STOLMAN – meble na wymiar 2 1 0 1 1 8:10 -2
7. KM Przystań 2 1 0 1 1 6:12 -6
8. Straż Pożarna 2 0 0 0 2 3:11 -8
9. Dobra Zmiana 2 0 0 0 2 6:21 -15

 

 

Klasyfikacja najlepszych strzelców LFPT 2018/2019

8 bramek –  Paweł Żelechowski (Kacper Serwis);

7 bramek –  Łukasz Abryszyński (Styna Godziszewo);

5 bramek –  Paweł Korzeniowski (Dobra Zmiana);

4 bramek –  Kacper Kaszubowski (Lichnowy);

3 bramek –  Aleksander Grabowski (KM Przystań), Wojciech Kaźmierski (Kacper Serwis), Michał Arendt (Kacper Serwis);

 

Terminarz LFPT sezon 2018/2019

 

III kolejka (02.12.2018 – niedziela)
1) 14.00 Kacper Serwis – Styna Godziszewo
2) 14.45 Grzśkowiak Team – STOLMAN – meble na wymiar
3) 15.35 KM Przystań – Lichnowy
4) 16.20 Wiomar – Dobra Zmiana
Straż Pożarna – pauza

 

Galeria zdjęć:

« 1 z 3 »