Piłka nożna - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Kategoria: Piłka nożna

4 lutego 2024

III turniej Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Futsalu w 2024 roku za nami


W dniu 2 lutego br. w hali widowiskowo – sportowej II LO w Tczewie Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie zorganizowało III turniej futsalu, wchodzący w skład Grand Prix Powiatu Tczewskiego.

Do rozgrywek zgłosiło się 8 zespołów: Union Tczew, Petarda Lubiszewo, Fenix C.F., Thales, DS. Systemy Grzewcze, Etac Poland, Gaudium Nieruchomości oraz WT91.

Kontynuuj przeglądanie „III turniej Grand Prix Powiatu Tczewskiego w Futsalu w 2024 roku za nami”

2 lutego 2024

Ferie Sportowe z PCS – Turniej Piłki Nożnej Halowej


W dniu dzisiejszym tj. 02.02.2024r., odbyły się kolejne, zawody podczas „Ferii Sportowych z PCS w Tczewie” – Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży urodzonej w latach 2006 – 2008. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Kontynuuj przeglądanie „Ferie Sportowe z PCS – Turniej Piłki Nożnej Halowej”

19 stycznia 2024

Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej


Na dobre zakończenie tygodnia, w piątek 19 stycznia br. Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gniewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2009-2010.

Kontynuuj przeglądanie „Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej”

10 stycznia 2024

Futsalowe zmagania Dzieci Powiatu Tczewskiego


W środę 10 stycznia br. Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 12 w Tczewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Dzieci. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2011 i młodsi.

Kontynuuj przeglądanie „Futsalowe zmagania Dzieci Powiatu Tczewskiego”

10 sierpnia 2023

Tegoroczna Talentiada dobiegła końca!


Dokładnie przez przez 1 miesiąc i 2 tygodnie, czyli 6 spotkań wspólnie z Młodzieżowy Klub Sportowy Gryf Tczew organizowaliśmy wakacyjny cykl turniejów pod nazwą „Piłkarskie czwartki”.

               W Powiecie Tczewskim w całym turnieju wzięło udział dokładnie 91 zawodników. Zawody odbywały się co czwartek punktualnie od godz. 10:00 i uczestniczyło w nich około 30 zawodników. Co tydzień młodzi adepci rywalizowali i zdobywali punkty.

Kontynuuj przeglądanie „Tegoroczna Talentiada dobiegła końca!”

3 sierpnia 2023

Przedostatni turniej „Talentiady – Piłkarskich Czwartków”


W dniu dzisiejszym tj. 3 sierpnia br. na orliku przy II LO w Tczewie zorganizowaliśmy przedostatni, 5 turniej „Talentiady – Piłkarskich Czwartków”. Na wydarzenie przybyło dokładnie 25 młodych adeptów piłki nożnej.

Kontynuuj przeglądanie „Przedostatni turniej „Talentiady – Piłkarskich Czwartków””

24 lutego 2023

Futsalowe zmagania Dzieci


W dniach 23-24.02.2023r.  Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 12 w Tczewie oraz Szkołą Podstawową Nr 2 w Gniewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Dzieci. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2010 i młodsi.

Kontynuuj przeglądanie „Futsalowe zmagania Dzieci”

22 lutego 2023

Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej


W dniu dzisiejszym tj. 22.02.2023r.  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2010 i młodsi.

Kontynuuj przeglądanie „Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej”


Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

  • 1
  • 2
Skip to content