Futsalowe zmagania Dzieci - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Futsalowe zmagania Dzieci

W dniach 23-24.02.2023r.  Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie ze Szkołą Podstawową Nr 12 w Tczewie oraz Szkołą Podstawową Nr 2 w Gniewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Dzieci. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2010 i młodsi.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny – SP Nr 12 w Tczewie, SP Nr 2 Pelplin, SP Nr 2 Gniew, SP Małe Walichnowy, SSP Nr 2 Tczew, SP Nowa Cerkiew oraz SP Subkowy. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

Finalnie I miejsce w kat. dziewcząt trafiło do reprezentacji SSP Nr 2 Tczew, natomiast w kat. chłopców najlepszy okazał się zespół SP Nr 2 Pelplin.                   

Zwycięskie drużyny zostały uhonorowane pucharami ufundowanymi przez PCS w Tczewie, natomiast za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

Kat. dziewcząt

1. SP Małe Walichnowy vs SSP Nr 2 Tczew 0:7

2. SP Nr 12 Tczew vs SP Małe Walichnowy 6:0

3. SSP Nr 2 Tczew vs SP Nr 12 Tczew 4:4

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce SSP Nr 2 Tczew

Skład drużyny: Nadia Kleinschmidt, Wiktoria Piechocka, Nikola Bochenek, Maria Karnowska, Agata Jarońska, Alisa Szudzik, Jagna Wieczorkowska, Lena Hering, Hanna Paszek, Magdalena Paszek

Nauczyciel W-F/Trener: Tomasz Smykowski

2 miejsce SP Małe Walichnowy

3 miejsce SP Nr 12 Tczew (PK)

Kat. chłopców

1. SP Nr 2 Gniew vs SP Nowa Cerkiew 8:0

2. SP Nr 2 Pelplin vs SP Subkowy 3:0

3. SP Nowa Cerkiew vs SP Subkowy 0:8

4. SP Nr 2 Gniew vs SP Nr 2 Pelplin 0:4

5. SP Nr 2 Pelplin vs SP Nowa Cerkiew 9:0

6. SP Subkowy vs SP Nr 2 Gniew 4:0

Klasyfikacja końcowa

1. SP Nr 2 Pelplin

Skład drużyny: Dastin Trochowski, Kamil Kinczewski, Aleksander Dawicki, Aleks Wohlfahrt, Radosław Ogonowski, Igor Wohlfahrt, Igor Półtorak, Błażej Racki, Alan Aszyk, Igor Czech.

Nauczyciel W-F/Trener: Łukasz Chyła

2. SP Subkowy

3. SP Nr 2 Gniew

4. SP Nowa Cerkiew

Wszystkim drużynom  dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Więcej informacji

Podziękowania kierujemy do przedstawicieli mediów: Portalowi Tcz.pl, telewizji TeTka, Gazecie Tczewskiej, Dziennikowi Bałtyckiemu za publikowanie rzetelnych informacji o wynikach zawodów.

Zobacz galerię zdjęć

Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

Skip to content