Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej

Na dobre zakończenie tygodnia, w piątek 19 stycznia br. Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Gniewie zorganizowało Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu w kat. Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2009-2010.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny – SP Nr 12 w Tczewie, SP Nr 2 Pelplin oraz SP Nr 1 Gniew. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

Finalnie I miejsce w kat. chłopców trafiło do reprezentacji SP Nr 12 Tczew        

Zwycięską drużynę uhonorowano pucharem ufundowanym przez PCS w Tczewie, natomiast za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

1. SP Nr 1 Gniew vs SP Nr 2 Pelplin 3:2

2. SP Nr 12 Tczew vs SP Nr 1 Gniew 5:3

3. SP Nr 2 Pelplin vs SP Nr 12 Tczew 1:3

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce SP Nr 12 Tczew

Skład drużyny: Jakub Bałdowski, Wiktor Kryger, Wiktor Ogonowski, Miłosz Sikorski, Marcel Storma, Jakub Wołoszyk, Konrad Zieliński, Igor Chmielewicz

Nauczyciel W-F/Trener: Patrycja Orzłowska – Brzoza, Marzena Olejniczak

2 miejsce SP Nr 1 Gniew

3 miejsce SP Nr 2 Pelplin

Wszystkim drużynom  dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.


Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

Skip to content