Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Futsalowe zmagania Młodzieży Szkolnej

W dniu dzisiejszym tj. 22.02.2023r.  odbyły się Mistrzostwa Powiatu Tczewskiego w Futsalu Chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z II LO w Tczewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2010 i młodsi.

Do zawodów przystąpiły następujące drużyny – SP Nr 12 w Tczewie, ZKiW Nr 1 Pelplin, SP Nr 1 Gniew oraz SP Subkowy. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

Finalnie I miejsce trafiło do reprezentacji SP Nr 12 w Tczewie.                

Zwycięska drużyna z rąk dyrektora PCS Tomasz Tobiańskiego otrzymała puchar, natomiast za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki techniczne:

1. SP Nr 1 Gniew vs SP Nr 12 Tczew 0:5

2. ZKiW Nr 1 Pelplin vs SP Subkowy 0:4

3. SP Nr 12 Tczew vs SP Subkowy 2:1

4. SP Nr 1 Gniew vs ZKiW Nr 1 Pelplin 5:3

5. ZKiW Nr 1 Pelplin vs SP Nr 12 Tczew 0:3

6. SP Subkowy vs SP Nr 1 Gniew 3:4

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce SP Nr 12 Tczew

Skład drużyny: Jakub Bałamonczek, Karol Bielecki, Igor Ćwiląg, Dorian Jeżewski, Jakub Krawczyk, Mateusz Pettke, Oliwier Ubych, Michał Zieliński

Nauczyciel W-F/Trener: Kamil Raszewski

2 miejsce SP Nr 1 Gniew

3 miejsce SP Subkowy

4 miejsce ZKiW Nr 1 Pelplin

Wszystkim drużynom  dziękujemy za udział, do zobaczenia na kolejnych imprezach organizowanych przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Więcej informacji

Podziękowania kierujemy do przedstawicieli mediów: Portalowi Tcz.pl, telewizji TeTka, Gazecie Tczewskiej, Dziennikowi Bałtyckiemu za publikowanie rzetelnych informacji o wynikach zawodów.

Zobacz galerię zdjęć

Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

Skip to content