Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Powiatowe Igrzyska Dzieci w Dwa Ognie

W dniu 21.01.2022r. odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Dwa Ognie dziewcząt i chłopców. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w  Gniewie. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2011 i młodsi.

Ostatecznie do zawodów przystąpiło po 2 drużyny w Igrzyskach Dzieci chłopców oraz 3 zespoły w kat. dziewcząt. Drużyna składała się z 10 zawodników. Zawody przeprowadzono systemem każdy z każdym.

Ostatecznie I miejsce w kat. dziewcząt  trafiło do Szkoły Podstawowej w Małych Walichnowach natomiast w kat. Chłopców zwyciężyła drużyna z Szkoły Podstawowej Nr 12 w Tczewie.

Zwycięskie reprezentacje będą reprezentować powiat tczewski w półfinale wojewódzkim. Zwycięskie drużyny uhonorowano pucharami ufundowanym przez PCS w Tczewie. Za udział w zawodach wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Kolejność końcowa:

Igrzyska Dzieci

Kat. dziewcząt

1 miejsce SP Małe Walichnowy

Skład drużyny: Baniecka-Dziedzińska Weronika, Bańczak Oliwia, Borycka Maria, Grabalska Zuzanna, Kamrowska Alicja, Kamrowska Rozalia, Krzyżyńska Magdalena, Reda Magdalena, Szarmach Zofia, Tomczyńska Kinga

Nauczyciel W-F/Trener: Krzysztof Rychlewski

2 miejsce SP Nr 12 Tczew

3 miejsce SP Nr 2 Gniew

Kat. chłopców

1 miejsce SP Nr 12 Tczew

Skład drużyny: Bielski Wiktor, Bylicki Mateusz, Cyranowski Kacper, Gigielewicz Aleksander, Kalenda Kacper, Kozłowski Kamil, Kuchta Jakub, Resmerowski Michal, Sobieraj Jakub.

Nauczyciel W-F/Trener: Michał Ortmann

2 miejsce SP Nr 1 Gniew


Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

Skip to content