ferie - PCS - Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie PCS – Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie

Tag: ferie

12 lutego 2024

Ferie Sportowe z PCS 2024 – Turniej Tenisa Stołowego


W piątek 9 lutego 2024 roku w hali Zespołu Szkół w Opaleniu odbyły się Mistrzostwa Dzieci i Młodzieży z Powiatu Tczewskiego w Tenisie Stołowym. Organizatorem turnieju było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie wspólnie z Zespołem Szkół w Opaleniu. Zaproszenia do udziału w zawodach skierowano do wszystkich dzieci i młodzieży urodzonej w latach 2009 i młodsi.

Kontynuuj przeglądanie „Ferie Sportowe z PCS 2024 – Turniej Tenisa Stołowego”

2 lutego 2024

Ferie Sportowe z PCS – Turniej Piłki Nożnej Halowej


W dniu dzisiejszym tj. 02.02.2024r., odbyły się kolejne, zawody podczas „Ferii Sportowych z PCS w Tczewie” – Turniej Piłki Nożnej dla młodzieży urodzonej w latach 2006 – 2008. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Kontynuuj przeglądanie „Ferie Sportowe z PCS – Turniej Piłki Nożnej Halowej”

23 stycznia 2023

Mierzyli się w Turnieju Szachów podczas Ferii Sportowych z PCS!


W dniu 20 stycznia 2023 roku w II LO w Tczewie, Uczniowski Klub Sportowy Skoczek Tczew wspólnie z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie zorganizowali Turniej Szachowy z racji trwającego  cyklu zawodów dla uczennic i uczniów – Ferie Sportowe z PCS.

Kontynuuj przeglądanie „Mierzyli się w Turnieju Szachów podczas Ferii Sportowych z PCS!”

21 lutego 2022

II tydzień ferii z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie rozpoczęty.


W dniu dzisiejszym tj. 21.02.2022r odbyły się kolejne zawody podczas „Ferii Sportowych z PCS w Tczewie” – Turniej Unihokeja Dziewcząt. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy z SP Subkowy. W zawodach prawo startu mieli uczniowie z roczników 2007 – 2008.

Kontynuuj przeglądanie „II tydzień ferii z Powiatowym Centrum Sportu w Tczewie rozpoczęty.”

18 lutego 2022

Rozgrywki Unihokeja z PCS w Tczewie


Po emocjach siatkarskich przyszedł dziś czas na rywalizację unihokejową. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Jana III Sobieskiego w Gniewie. Turniej odbył się na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gniewie.

Kontynuuj przeglądanie „Rozgrywki Unihokeja z PCS w Tczewie”

16 lutego 2022

I turniej Minisiatkówki


W poniedziałek, 14 lutego dzieci z województwa pomorskiego rozpoczęły ferie zimowe.  Tego dnia Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie we współpracy ze Szkołą Podstawową Nr 1 im. Jana III Sobieskiego zorganizowały Mistrzostwa Dzieci w Mini Piłce Siatkowej “Dwójek”. Turniej odbywał się w nowo oddanej do użytku sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Gniewie.

Kontynuuj przeglądanie „I turniej Minisiatkówki”

12 lutego 2022

Cykl turniejów z okazji Ferii Sportowych z PCS


Choć do ferii zimowych zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz lepiej pomyśleć o zapewnieniu w tym czasie opieki swoim pociechom. Warto także zadbać, by czasu wolnego od szkoły nie spędziły przyklejone do komputera. Nie wszyscy rodzice pozwalają sobie na wypoczynek przez całe dwa tygodnie. Wielu rodziców szuka pomysłu na to, jak zagospodarować swoim dzieciom czas. Tak więc pora przygotować i zorganizować odpoczynek dla swoich dzieci. Dla tych, którzy nie mają pomysłu na spędzenie wolnego czasu, zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Powiatowe Centrum Sportu w Tczewie.

Kontynuuj przeglądanie „Cykl turniejów z okazji Ferii Sportowych z PCS”


Wydarzenia

Nadchodzące wydarzenia

Więcej informacji

Skip to content